LAUKO KINAS: Prakaituok!

Lietuvos švietimo istorijos muziejaus kiemelyje
Originalus pavadinimas

Sweat

Šalis

Švedija, Lenkija

Metai
2020 m.
Žanras
Drama
Trukmė
94
Cenzas
N-13
Originalo kalba

lenkų

Subtitrai

lietuvių

Režisierius
Magnus von Horn
Scenarijaus autorius
Magnus von Horn
Vaidina

Magdalena Koleśnik, Julian Świeżewski, Aleksandra Konieczna, Zbigniew Zamachowski

 

DĖMESIO! Bilietų prekyba į šį filmą bus paskelbta likus 1-2 dienoms iki seanso pradžios (sekant orų prognozes). Bilietus bus galima įsigyti tik internetu. Filmo seansas esant blogoms oro sąlygoms (stiprus vėjas, lietus) bus atšauktas. Esant silpnam lietui seansai vyksta. 

Silvija – kūno rengybos instruktorė ir moderni šių laikų mergina. Ji ambicinga ir atkakliai siekia vienintelio tikslo – įrašais socialiniuose tinkluose skleisti žinią apie savo pagrindinį kūrinį – save. Vieną dieną instagrame pasirodo jos išpažintis apie vienatvę, tik ar socialinių tinklų žvaigždė gali sau leisti būti nuoširdi? Režisierius tiksliai ir negailestingai vaizduoja narcizišką nuomonės formuotojų kultūrą ir įdėmiai žvelgia kitapus blizgaus stiklo, už kurio veriasi aidinti tuštuma.

Magnusas von Hornas baigė kino režisūros studijas Nacionalinėje Lenkijos kino mokykloje Lodzėje. Jo debiutinis ilgametražis filmas „Po“ (2015), kurį rodė „Scanorama“, buvo nominuotas „Auksinės kameros“ apdovanojimui Kanų kino festivalyje ir pristatytas Europos kino apdovanojimams.

Vaizdo įrašai