KINAS KAIP TERAPIJA: Obuoliai

Reikalinga išankstinė registracija
Originalus pavadinimas

Mila

Šalis

Graikija, Lenkija, Slovėnija

Metai
2020 m.
Žanras
Komedija, drama
Trukmė
90
Cenzas
N-13
Originalo kalba

graikų

Subtitrai

lietuvių

Režisierius
Christos Nikou
Scenarijaus autorius
Stavros Raptis, Christos Nikou
Vaidina

Aris Servetalis, Sofia Georgovassili, Anna Kalaitzidou, Argyris Bakirtzis

Siaučiant staigią amneziją sukeliančiai pasaulinei pandemijai, Aris įtraukiamas į reabilitacijos programą, skirtą pacientams, kurių niekas nepasigenda. Siekiama sukurti naujas atmintį praradusių žmonių tapatybes. Kasdien atlikdamas vis naują magnetofono kasetėje įrašytą užduotį, Aris fotoaparatu dokumentuoja aplinkinį pasaulį. Naujos patirtys turi užimti prarastų prisiminimų vietą. Tik įpratęs prie programos rutinos, Aris sutinka toje pačioje programoje dalyvaujančią Aną. Ar jie turi šansų būti kartu?

Kino terapijos seansą pristatys sveikatos psichologė Karina Kravčenko, dirbanti su elgesio ir emocijų sunkumus ar sutrikimus turinčiais vaikais bei paaugliais, konsultuojanti individualiai ir vedanti psichologines grupes bei su „Galia veikti“ komanda organizuojanti emocinio ugdymo vaikų vasaros stovyklas.

 

Renginys nemokamas, tačiau privaloma registracija: https://forms.gle/BzwZ6puDfREQT4nM9.

Renginyje reikalingas galimybių pasas.

Seansas vyks Kauno kultūros centre, Vytauto pr. 79, Kaunas.

 

Kino terapijos seansų „Kinas kaip terapija“ ciklas yra projekto „Istrigę celiulioide — kinas kaip socialinės integracijos priemonė“ dalis, kuris finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo „Interreg“ lėšų.

Projekto partneriai: Elko kultūros centras, Kauno kultūros centras, Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

Interreg logotipasElko kultūros centro logotipas

Vaizdo įrašai