LAUKO KINAS: Tulpės, meilė, garbė ir dviratis

Kęstučio g. 62, vidinis kiemelis
Originalus pavadinimas

Tulipani, Love, Honour and a Bicycle

Šalis

Italija, Olandija

Metai
2019 m.
Žanras
Komedija, romantinis
Trukmė
90
Cenzas
N-13
Originalo kalba

italų

Subtitrai

lietuvių

Režisierius
Mike van Diem
Scenarijaus autorius
Peter van Wijk
Vaidina

Ksenia Solo, Gijs Naber, Lidia Vitale, Donatella Finocchiaro, Michele Venitucci, Anneke Sluiters, Toto Onnis, Gianni Pezzolla

DĖMESIO! Bilietų prekyba į šį filmą bus paskelbta likus 1-2 dienoms iki seanso pradžios (sekant orų prognozes). Bilietus bus galima įsigyti tik internetu. Filmo seansas esant blogoms oro sąlygoms bus atšauktas.

Oskaro laureato Mike van Diem filmas „Tulpės, meilė, garbė ir dviratis“, kurio dalis scenų buvo filmuotos Kaune, – ryški ir nenuspėjama komedija, persmelkianti itališku sodrumu bei už savo ir artimųjų laisvę kovojančio žmogaus drąsa.

Olandas Gaukė, praradęs savo ūkį per 1953 metų potvynius, dviračiu numina į saulės pleškinamus Italijos pietus, kur pradeda gyvenimą iš naujo. Mažo Apulijos kaimelio pakraštyje jis sukuria pasakišką tulpių verslą, o po aistringų meilės nuotykių ir audringų kovų su abejotinais itališko biznio papročiais tampa gyva legenda, kol vieną dieną staiga dingsta.

Po trisdešimties metų Italijos policijos inspektorius mėgina atskleisti tikrąją istoriją, tačiau atskirti faktus nuo prasimanymų, pasirodo, nėra taip lengva. Ypač, kai pasakojimo dalyvius nuolat lydi įvairūs atsitiktinumai ir netikėtos akistatos.

Vaizdo įrašai