Tenenbaumai

Originalus pavadinimas

The Royal Tenenbaums

Šalis

JAV

Metai
2001 m.
Žanras
Komedija, drama
Originalo kalba

Anglų ir italų kalbomis

Subtitrai

Lietuvių k.

Režisierius
Wes Anderson
Vaidina

Gene Hackman, Gwyneth Paltrow, Anjelica Huston ir kiti.

Ryškiausiomis Holivudo žvaigždėmis spindinti komedija “TENENBAUMAI’” pasakoja apie ekscentriškąTenenbaumų šeimą, užauginusią tris vaikus – genijus ir susivienijančią, kai tėvas suserga nepagydoma liga.

Chas (vaid. B. Stiller) jau paauglystėje pradeda prekiauti nekilnojamu turtu ir turi tiesiog įgimtą tarptautinių finansų suvokimą, Margot (vaid. G. Paltrow) rašo puikias pjese ir devintoje klasėje gauna 50.000 JAV dolerių stipendiją, o Richie (L. Wilson) tris metus iš eilės laimi JAV nacionalines teniso varžybas.

Jaunieji genijai užauga, jų tėvai išsiskiria… Nors ir būdami labai gabūs, gyvenime jie patiria daugybę sunkumų ir problemų. Po 17 nesimatymo metų šeima suburia tėvo Royal Tenenbaumo tariama liga – jis apsimeta sergąs skrandžio vėžiu, nes nebeturi kur gyventi.

Filmas kupinas subtilaus humoro, originalių dialogų, išskirtinio montažo ir puikios muzikos (BitlaiRamonesNick DrakeElliot Smith). Nepriekaištinga pirmo ryškumo aktorių vaidyba keri ir žiūrovų, ir priekabių kino kritikų širdis. Filmą “The Royal Tenenbaums” lydi puikūs atsiliepimai ir recenzijos.
 

Vaizdo įrašai