Misija Sibiras’17 – dainuojanti ekspedicija

Originalus pavadinimas

Misija Sibiras’17 – dainuojanti ekspedicija

Šalis

Lietuva

Metai
2017 m.
Žanras
Dokumentika
Trukmė
60
Originalo kalba

lietuvių kalba

Režisierius
Emilė Jasulevičiūtė

„Lietuviai skandindavo Sibirą lietuviškose dainose“ – tokiais žodžiais mus pasitiko vietiniai viename iš Irkutsko kaimų, kur pernai tvarkėme kapines ir ieškojome lietuviškumo simbolių. Sibirą lietuviškose dainose 2017 m. paskandinome dar kartą, sugrįžę čia po dešimčių metų tam, kad šalies istorija nebūtų pamiršta. 

Skambant lietuviškoms dainoms į dangų kilo 9 nauji kryžiai, dainavome jas kartu su Sibire tebegyvenančiais lietuviais, su daina mus išlydėjo, su daina mes grįžome namo! Apie tai, kaip mes dainavome Sibirą, režisierės Emilės Jasulevičiūtės dokumentiniame filme „Misija Sibiras’17 – dainuojanti ekspedicija“. 

Filmo premjeroje Vilniuje vietų jau nebeliko, tad keliamės į Kauną ir vasario 22 d. 18 val. 30 min. Kauno kino centre „Romuva“ (Kęstučio g. 62 (įėjimas per mažųjų scenų kiemelį), Kaunas) Laikinojoje salėje kviečiame praleisti valandą, pripildytą mūsų dainų Sibire!

Registruotis į premjerą kviečiame el. paštu aiste@jauniems.lt iki vasario 19 d., nurodant, jog registracija skirta premjerai Kaune.

Daugiau informacijos apie renginį: https://www.facebook.com/events/164001780912818/.

Organizatorius: Labdaros ir paramos fondas „Jauniems“