Kino centras „Romuva“ švęs Tarptautinę vaikų gynimo dieną

Artėjančios tarptautinės vaikų gynimo dienos proga kino centras „Romuva“ kartu su Kauno miesto savivaldybe dovanoja kino šventę vaikams. Šia dovana siekiama priminti, kokia svarbi visuomenės dalis yra vaikai ir kaip svarbu juos lavinti bei jais rūpintis.
Todėl kino centras birželio 2 d. pakvietė vaikus į nemokamą kino seansą, kurio metu bus rodomas filmas „Krokodilai“. Tai filmas apie draugystę, žmonių skirtumus ir drąsa, kurios kartais taip reikia. „Krokodilų" herojai tiesiog uždega savo nuotykiu troškimu ir puikia nuotaika.  
Šiemet nuspręsta kino seansą dovanoti vaikams, kurie yra iš vaikų dienos centrų ir kitų organizacijų, besirūpinančių jų ugdymu ir švietimu. „Romuvos“ savanoriai tiesiogiai susisiekė su įvairiomis organizacijomis Kauno meiste ir pasiūlė kitokio laisvalaikio galimybę. Dalyvaujančių sąraše jau yra daugiau nei pusė šimto vaikų.

Daugiau informacijos apie filmą „Krokodilai": http://kcromuva.lt/node/836
Filmas vyks birželio 2 d. 11:30 Laikinojoje Romuvos kino salėje Kęstučio g. 62.

Kauno kino centras „Romuva" jau trečius metus vykdo kino edukacijos veiklas tokias kaip: kino seansai moksleiviams „Mokausi iš kino", edukacinės animacijos dirbtuvės, kino stovykla „Filmuoju Kauną" ir kt.